• خرید و فروش ملک، رهن و اجاره در اصفهان"مرجعی مطمئن برای خرید و فروش املاک و مستغلات" املاک شهراد

مقایسه املاک

صدور گواهینامه تضمین کیفیت ساختمان حداکثر تا یکسال آینده

روزبه ظهیری خبر داد:

صدور گواهینامه تضمین کیفیت ساختمان حداکثر تا یکسال آینده

مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن از هدف گذاری صدور گواهینامه تضمین کیفیت ساختمان حداکثر تا یکسال آینده برای تولیدات شرکت های تابعه این گروه خبر داد.

روزبه ظهیری در گفتگو با پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا ، گفت: طرح اولیه ارایه تضمین کیفیت برای تولیدات گروه سرمایه گذاری مسکن آماده شده است. این طرح اولیه در مرحله ای است که به لحاظ اقتصادی و اجرایی ملاحظات قانونی و اجرایی آن را مورد بررسی قرار دهیم.

وی افزود: امید داریم که بتوانیم گواهینامه تضمین کیفیت را در فاز نخست برای پروژه های آباد (آغاز – بهبود- اقدامی دوباره) طی ۶ ماه تا حداکثر یکسال آینده برای خریداران صادر کنیم تا به عنوان اولین توسعه گر در کشور پروژه های ساختمانی مشمول تضمین کیفیت شوند.مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن درباره روند اجرای این طرح نیز گفت: طرح گواهینامه تضمین کیفیت ساختمان از مرحله «ایده» عبور کرده و طرح پیشنهادی آن نیز آماده شده است.

ظهیری از تشکیل یک کمیته تخصصی برای بررسی چالش و مشکلات احتمالی طرح گواهینامه تضمین کیفیت ساختمان خبر داد و گفت: یکی از مسائل ما این بود که این طرح را متکی به منابع گروه سرمایه گذاری مسکن پیاده سازی کنیم.

وی تاکید کرد: بر مبنای این طرح، گروه سرمایه گذاری مسکن، در قالب صندوق تضمین محصولات گروه و شرکت های تابعه را به لحاظ کیفیت برای خریدارن ضمانت می کند.مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن با تاکید بر اینکه در اجرای فاز اول این طرح نیازی به مجوزهای خاص از دولت و مجلس نداریم اما محدوده نگاه ما این است که گواهینامه تضمین کیفیت را برای کل پروژه های گروه در سراسر کشور عملیاتی کنیم که در این فاز قطعا مجوزهای قانونی گرفته خواهد شد.

آخرین بروزرسانی ۱۳۹۸/۱۰/۲۵

img

مدیر

مطالب مرتبط

حساب پس انداز مسکن جوانان ماهیتا

شرایط حساب حساب پس انداز مسکن جوانان ماهیتا یکی...

ادامه مطلب
توسط مدیر

دستورالعمل اجرایی حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم

دستورالعمل اجرایی حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم

ادامه مطلب
توسط مدیر

از محل اوراق ممتاز استفاده از تسهیلات مسکن

از محل اوراق ممتاز استفاده از تسهیلات مسکن

ادامه مطلب
توسط مدیر

پیوستن به گفتگو